Prezervatyvai: dažniausiai užduodami klausimai

Pati populiariausia apsisaugojimo priemonė nuo neplanuoto nėštumo yra prezervatyvai, kurie sauga bent jau kol kas lenkia visus kitus įmanomus būdus. Jau ne vieną amžių jie yra pats populiariausias pasirinkimas, tačiau nepaisant to, vis dar sklando nemažai informacijos: faktų ir mitų, kurie dažnai pakoreguoja priemonių pasirinkimą. Kad ir kaip ten būtų – šiuo metu tai pati populiariausia priemonė ir tikrai nemanoma, kad kada nors tai gali pasikeisti.

Informacija, kuri tikimės jums padės teisingai nuspręsti.

Kodėl prezervatyvai plyšta?

Dažniausia jų plyšimo priežastis yra ta, kad pasirenkamas netinkamas dydis arba jie naudojami per daug įsiaudrinus, taigi, asmuo pats sugadiną priemonę dar prieš ją pasinaudodamas. Tiesa, kalbant apie dydžius, tai dažniausiai pasirenkamas per didelis dydis.

Ar yra skirtumas, kur juos pirksiu?

Privalu pirkti tik tokiose vietose, kurios išties atrodo patikimai. Nepirkite iš gatvės praeivių, nes didelė tikimybė, kad tokio tipo apsisaugojimo priemonės gali būti pažeistos. Vėliau kaltų nerasite, nes jei moteris taps nėščia – liksite kaltas pats.

Kaip rasti tinkamą dydį?

Prezervatyvų pasirinkimas yra labai platus, tad tinkamiausio dydžio paieškos gali kiek užtrukti. Svarbiausia domėtis ir ieškoti informacijos, nes prastas pasirinkimas gali padaryti pažangą ir netikėtam nėštumui.

Ar reikia recepto perkant prezervatyvus?

Tai bene vienintelė priemonė, kurią galima įsigyti be jokių receptų ar daktaro patarimų. Prieinama tiek virtualiose parduotuvėse, tiek įprastose, tad priklausomai nuo to, kur jums pirkti yra geriau, ten ir rasite geriausius pasirinkimus. Juos įsigyti gali ir nepilnamečiai.

Prezervatyvai neapsaugo nuo lyt. plintančių ligų?

Šiuo metu dažnai sklandantis mitas. Jie tikrai apsaugo ir šiuo metu tai yra vienintelė priemonė teikianti tokio pobūdžio funkciją. Žinoma, mylėtis reikia tik su mylimu žmogumi ir tokio pobūdžio problemų kilti neturėtų.

Prezervatyvai suteikia galimybė mėgautis tyra meile tarp dviejų žmonių, kurie visiškai ir besaikiai mylėdami vienas kitą dalinasi ir kūno meile. Jų pasirinkimas labai platus. Tad kokių norite jūs?

Sūnus prašo tėvo: duok pinigų prezervatyvams.. Tėvas atsako: neduosiu, aš noriu anūkų.

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.