Rūbai internetu: užsisakymo ir grąžinimo sąlygos

Sunku šiais laikais būtų rasti žmogų, kuris nei kartą nėra pasinaudojęs virtualių parduotuvių teikiamais malonumais. Nors Lietuvoje tokio tipo parduotuvės dar nėra įleidusios giliai šaknų, visgi, vis daugiau žmonių renkasi tokį apsipirkimo būdą. Kodėl? Atsakymai ir taip labai aiškūs: gera kokybė, tačiau maža kaina, labai patogus apsipirkimo būdas būtent ir skatina rinktis virtualias parduotuves. Žinoma, kol bus vartotojų, kurie keliauja į realias, tol pastarosios neišnyks, tačiau negąsdinant, prognozuojama, jog būtent keliais dešimtmečiais toliau gebėsime pirkti tik iš virtualių parduotuvių. Ar tai gerai, ar blogai vienareikšmiškai atsakyti sunku. Žinoma, jei atsiras kur kas didesnis poreikis, matyt, atsiras ir greitesnės galimybės atgabenti daiktą iki namų. Vien iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės vengia virtualių parduotuvių ir yra laukimas. Nors jis nėra ilgas, tačiau kai kurie nori, kad ką tik užsakyta prekę skubiau pasiektų namus. Juk taip norisi pasidžiaugt nauju daiktu. Rūbai internetu gaunami ir grąžinami labai paprastomis sąlygomis.

Pirkimo žaidimai: susimoku ir laukiu prekės?

Prekė bus išsiųsta tik tada, kai vadybininkai gaus patvirtinimą, kad pinigai pasiekė sąskaitą. Jei perkate didelį kiekį drabužių, galite individualiai tartis dėl dalies pinigų pervedimo prieš gaunant prekes, o likusius – gavus jas. Žinoma, jokios internetinės parduotuvės direktorius jūsų neapgaudinės, nes jis pats suinteresuotas susikurti tikslingų klientų grupę, tačiau jei pirkėjas tokį poreikį turi – jis išpildomas. Tačiau tuomet jau reikia rašyti asmeniškai arba skambinti nurodytais telefonais, kurie dažniausiai būna pateikti prie kontaktų. Perkant prekes tereikia paspausti „užsakyti“ ir būsite automatiškai nukreiptas į formą, kurią reikia užpildyti, jei norite gauti reikiamą prekę. Ją užpildę perveskite pinigus ir laukite rūbo nurodytų adresu.

O jai man prekė netinka/ nepatinka?

Žinoma, ne visada gauta prekė atrodo taip, kaip yra paveiksliuke. Dažniausiai nuotraukose stengiamasi visais įmanomais būdais perteikti originalią drabužio spalvą, tačiau ji gali kiek kisti. Taip pat, ne visas modelio smulkmenas pavyksta nufotografuoti. Žodžiu, nebūkite labai išrankūs, tačiau padidintas arba sumažintas dydis gali būti jums netinkamas ir tokiu atveju galite susigrąžinti pinigus arba paprasčiausiai pasikeisti drabužėlį. Pirmiausia būtinai turite pranešti, dėl kokių priežasčių drabužio nebenorite. Pavyzdžiui: gautos palaidinės dydis buvo per mažas. Daiktą grąžinti turėsite už savo lėšas, tad bet kuriuo atveju minusas bus jūsų pusėje. Pinigai paprastai būna grąžinami savaitės – dviejų laikotarpyje. Jei siuntimo išlaidos kainuos daug – pagalvokite: gal daug geriau yra pabandyti drabužį perparduoti? O gal net ir gebėtumėte uždirbti dar daugiau?
Tiek pirkimas, tiek grąžinimas internetu yra gana paprasti procesai. Jeigu jums iškyla kokie nors klausimai galite paskambinti elektroninės parduotuvės vadybininkui ir jis suteiks visą informaciją, kuri jus domina.

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.