Mogo: aukštų galimybių link

Yra daug kreditus teikiančių kompanijų. Visos jos gana panašios. Didžioji dalis pinigėlius teikia tik su tokia sąlyga, kad asmuo dirbs. Logiška, paprasčiausiai kreditą siūlanti firma nori būti tikra, kad pinigus tikrai atgaus, po kadangi nepaliekamas nei užstatas, nei laiduotojas – darbo turėjimas tampa tarsi įrodymu, kuris garantuoja, kad kreditas tikrai bus grąžintas. Tačiau inovacijos pasiekė ir Lietuvą. Kredito kompanija mogo suteikia skolinimosi galimybę tokiu atveju, jei turite transporto priemonę. Tai reiškia, jog visiškai nesvarbu, kad neturi pastovaus darbo arba jūsų mokėjimo istorija nėra labai svarbi. Šiuo atveju transporto priemonė tampa tarsi užstatu, kuris garantuoja, kad jei pinigų negalėsite grąžinti, firma laikinai pasisavins jūsų transporto priemonę. Viskas gana aišku, tačiau pakalbėkime apie tai šiek tiek plačiau.

Kaip veikia ši firma?

Mogo.lt suteikia galimybė vos per dieną dieną gauti iki 90 % visos automobilio vertės. Tai reiškia, kad kuo jūsų transporto priemonė yra vertingesnė, tuo didesnę pinigų sumą galite gauti. Grąžinimas vyksta labai panašiai, kaip ir kitoms firmoms. Kiekvieną mėnesį automatiškai nuskaičiuojama tam tikra pinigų suma, kuri ir yra po truputi grąžinama paskola. Lygiai tas pats išlieka ir su palūkanomis. Taip, jos egzistuoja ir jūs jas privalėsite mokėti kas mėnesį. Tačiau ši firma yra ypatinga tuo, kad skolintis gali net ir tie, kurie neturi pastovaus pinigų šaltinio. Taigi, galima būtų teikti, jog tai tam tikra prasme yra išsigelbėjimo ratas būtent konkretaus tipo asmenims.

Ar iš manęs atims automobilį?

Galite būti ramus, jūsų transporto priemonė visą laiką bus jūsų rankose, net ir tuo metu, kol grąžinėsite pinigėlius. Tai tarsi garantas, kuris užtvirtina, kada pinigų negrąžinimo atveju mašina bus pasiskolinta. Žinoma, gražinimo laikotarpį visada galite prasitęsti ir toliau puikiai važinėti su savo transporto priemone. Aišku, kad viskas būtų tinkama ir teisiškai teisingai sutvarkyta, prieš gaunant paskolą turėsite pateikti visus reikalingus dokumentus, kurie garantuos, kad ir jūsų draudimas veikia puikiai ir mašinos dokumentai yra tvarkingi. Pavyzdžiui, jei išsimokėjimo laikotarpiu jūsų mašina bus kaip nors pažeista arba net pavogta, draudimas padengs visas išlaidas, tad nei jūs, nei kompanija nebus nuskriausti. Kreditai padeda išsisukti iš sunkių situacijų, tad įvertinkite jų svarbą ir nepriimkite neracionalaus ir labai skuboto sprendimo.
Skolinimasis labai panašus, kaip ir gaunant kreditą iš kitų firmų tik šiuo atveju užstatote savo transporto priemonę. Žinoma, jei pinigėlius grąžinsite su jokiomis problemomis nesusidursite. O juk tai būtų puiki jūsų ir firmos glaudaus bendradarbiavimo pradžia. Tad nieko nelaukite ir priimkite patį geriausią sprendimą, kuris padės „užlopyti“ finansines bėdas. Gyvenkite ir mėgaukitės savo gyvenimu.

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.