UAB steigimas internetu. Ką privalau žinoti?

Šiais laikais bene didžiąją dalį savo veiksmų atliekame internetu. Kodėl? Nes dažniausiai naudojantis virtualiomis paslaugomis galime sutaupyti nemažai laiko ir pinigų. Labai džiugu, kad tokios paslaugos egzistuoja. Matyti, kad jų atsiranda vis daugiau. Tai rodo, kad paklausa auga. Visuomenė pati reguliuoja visas normas. Kuomet nusprendžiate, kad laikas realizuoti visas galvoje brandintas idėjas, susimąstome apie verslo įgyvendinimą. Pirmieji žingsneliai taip pat pradedami interneto erdvėje. UAB kūrimas šiuo metu vis labiau plinta internete. Kodėl? Dėl lygiai tokių pačių racionalių priežasčių. Visi tikimės gauti norimą rezultatą kuo greičiau ir pigiau. Internetas tokias paslaugas teikia. Jums telieka jomis pasinaudoti.

  • Pirmiausia verta žinoti, jog UAB internetu galima įsteigti tokiu atveju, kai yra tik vienas įmonės steigėjas. Jei  skaičius didesnis – privalote kreiptis į notarą.
  • UAB įsteigimas kainuoja 10 000 litų. Ši suma jau kuris laikas nekinta. Žmogus susimokėjęs privalomąjį mokestį turi paraišką gautą iš banko pristatyti į Registrų centrą. Pinigus galite sumokėti elektroniniu būdu į tą banką, kurio vartotojas esate.
  • Prieš visa procesą privalote apsilankyti Registrų centre ir išsiimti sertifikatą, kuris suteikia galimybę visa procesą atlikti internetu. Jei vistiek tenka važiuoti iš namų, sakote, koks tikslas daryti tuomet viską internetu? Paprasčiausiai – pigiau.
  • Visos paslaugos, kaip bankiniai pavedimai, sertifikatai ir panašiai yra apmokestinamos. Sumokėti galite bankiniais pavedimais arba specialiose įmonėse.

Palyginus, vistiek internetinis variantas turi kur kas daugiau pliusų. Vien dėl kainos. Nors atrodo, jog už kiekvieną žingsnelį reikia mokėti, tačiau pagrindinės kainos kyla, jei viską darote ne internetu, o notarų biuruose. Jei visi žingsniai jums atrodo per daug sudėtingi, turite galimybę kreiptis į įmones, kurios specializuojasi šioje srityje ir už atitinkamą mokestį sutvarkys visus dokumentus. Taip pat galėsite rinktis ar norite, kad viskas būtų atlikta naudojantis virtualia erdve ar keliaujant tiesiai į įstaigas.

Steigimas internetu šiuo metu yra populiaresnis. Atsižvelgiant į paklausą, matyti, ką žmonės renkasi ir ko jie nori.

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.