Intriguojančios dovanos moterims

Vyrai paprastai yra įsitikinę, kad moterims dovaną išrinkti nėra lengva, nors pačios moterys vienbalsiai teigia, kad būtent joms dovanas išrinkti vyrams turėtų būti vieni niekai. Tuo labiau, jeigu moteris turi gerą humoro jausmą ir lakią fantaziją, puikia dovana galėtų tapti net sekso prekės. Internetinėse erotinių prekių ir sekso reikmenų parduotuvėse galima rasti daugybę žavių ir intriguojančių dalykėlių moterims įvairiausioms progoms – tiek nudžiuginti savo mylimąją sukakties ar meilės dienos proga, tiek  maloniai seksualiai nustebinti.

Internetinėse erotinių prekių parduotuvėse moterims siūlomų dalykėlių pasiūla nemažesnė nei vyrų.  Sekso prekės moterims tai apatinis trikotažas, pasižymintis ypatingu seksualumu, vibratoriai, vaginaliniai kamuoliukai, vaginos ir krūtų pompos, klitoriniai vibratoriai, įvairiausia seksuali kosmetika ir kvepalaim sužadinantys ypatingus pojūčius… Atrodytų keista, negi vyrai drįsta savo partnerėms dovanoti tokias dovanas? Ogi drįsta, drįsta dovanoti ir vyrai, ir linksmi, gerą humoro jausmą turintys draugai, draugės, įvairiausi seksualūs daikčiukai tampa mergvakarių ar teminių vakarėlių atributika. Tačiau jeigu esate vyras, norintis savo partnerei padovanoti kokią intriguojančią, tačiau nemalonių jausmų nekeliančią dovanėlę, pirmiausia patariama rinktis iš apatinio trikotažo ar seksualių apatinių. Visų pirma, pats vyras žino, kada jo moteris jam yra seksuali.  Puošnūs miniatiūriniai naktinukai, papuošti juodu gifiuru arba rožiniais nėriniais?  Arba dailios kelnaitės su juostele, kurios skirtos tikrai ne kasdieniam mūvėjimui.  Liemenėlės ir kelnaitės, marškinėliai ir kelnaitės, perregimi naktinukai, korsetai, gracijos, peniuarai, kombinezonai – ir puikūs apdarai, kuriuose jums visada bus malonu matyti savo mylimąją.  Net ir ypač atviri maudymosi kostiumėliai nebūtinai turi būti dėvimi viešai, tačiau privačių maudynių su mylimu žmogumi metu. Sekso prekės savo kategorijoje moterims siūlo ir įvairiausių kvepalų, savyje turinčių įvairiausių afrodiziakų su eteriniais aliejais. Tai taip pat galėtų būti dovana  ne tik jūsų moteriai, bet ir jums pačiam – juk ši labiau jūsų ims geisti ir pati tikrai bus puikios nuotaikos.

Kita vertus, sekso prekės nėra tinkamos dovanos kiekvienai moteriai. Jei jūsų mylimoji konservatoriškesnių pažiūrų, rizikuoti nepatartina… Tokiu atveju geriau pasirinkite laikrodėlį ar juvelyrikos dirbinius.

 

 

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.