Įdomybės supančios liemenėles

Liemenėlės tikroji paskirtis yra prilaikyti krutinę, kad ji nemaišytų, kad nekristų per drabužius. Tačiau šiuolaikinės liemenėlės funkciją galėtume laikyti  − estetiką. Išties, labai daug merginų jaukiai jaučiasi ir be šio apatinio trikotažo, tad labai dažnai jis užsidedamas vien todėl, kad siekiama suvilioti patinkantį vyrą. Juk sakoma, nuogas kūnas nebepalieka jokios paslapties. Galbūt todėl apatinis trikotažas yra toks svarbus šiuolaikinei moteriai. Ir jos jokiu būdu neturi būti nudėvėtas ar nuskalbtas. Nors jo nemato kiekvienas žmogus sutiktas gatvėje (ar bent jau neturėtų matyti), visgi, jis yra skirtas ypatingas žmogui, kuris turi juo gėrėtis.

Jau keli amžiai prieš mūsų erą dėvėjo kažką panašaus į liemenuką, kurio pagrindinė funkcija ir buvo prilaikyti krūtinę. Kilmingosios moterys stengdavosi ją kuo labiau iškelti ir optimaliai padidinti savo apimtis. Manoma, jo šiuolaikinės liemenėlės prototipas buvo užfiksuotas XX amžiaus pradžioje. Tai reiškia, jog šiuo metu moterų dėvimas liemenėlė atšventė ne per seniausiai savo pirmą šimtmetį. Ir panašu, jog greitai ji nepasitrauks iš rinkos. Nors kuriami įvairūs silikoniniai prilaikymai, kuriuos dėvint net nesimato, kad apskritai esate su kažkuo, visgi, liemenėle išlieka populiarus apatinis drabužis.

Šiek tik įdomių faktų padės susipažinti su šio apatinio drabužio svarba ir gyvavimu šiuolaikiniame pasaulyje.

  1. Nustatyta, jog moteriai per gyvenimą prireikia bent šešių skirtingų dydžių liemenuko. Skaičius būtų gal kiek mažesnis, jei moterys pirktų savo dydžio apatinius. Bandymai rasti tinkamą skaičių dar labiau didina.
  2. Apatinis trikotažas dažniausiai siejasi su žymiaisiais Viktoria Secret modeliais. Kasmet apatinių drabužių modeliai sulaukia milijoninės žiūrovų kompanijos. Neaišku ar žmonės žiūri į merginas ar į apatinius…
  3. Netinkama liemenėlė tai problema slypinti ne tik estetikoje. Netinkamas dydis gali būti įvairių stuburo ligų priežastis. Tad prieš perkant išsiaiškinkite koks tikslus yra jūsų dydis, nes labai didelis procentas merginų nešioja ne tinkamą.
  4. Net 80 % viena moteris krūtis yra didesnė už kitą. Atrodo, skirtumas ne toks ir akivaizdus, bet pasirodo jis yra… Gerai, kad kuriamos liemenėlės, kurios pritaikomos ir skirtingų krūtų dydžiams.
  5. Seniau liemenėles atstodavo korsetai, kurie būdavo tikra kančia moterims. Tačiau ko juk nepadarysi dėl grožio… O jos padarydavo išties labai daug.
  6. Šiais laikais kuriamos liemenėlės nustebintų kiekvieną… Nuo spyglių iki kailių. Žado neteks visi pamatę, kadangi tokios liemenėlės skirtos ne nešioti po drabužiais, o demonstruoti kitiems.

Daugeliui liemenėlė tapo nebe apatiniu drabužiu, o tuo su kuriuo galima vaikščioti kasdien gatvėmis. Mada alsuoja labai garsiai, o šiuolaikiniai žmonės nebijo demonstruoti savo kūno. Galbūt, vieną dieną grįšime į laikus, nuo kurių pradėjo suktis mados ratas.

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.