Atrodo, kad išmanieji telefonai tobulėja tokiu greičiu, kad nusipirkus naujausio modelio Samsung telefoną naujausiomis ir moderniausiomis galimybėmis galima pasidžiaugti metus arba netgi mažiau. Iki šiol galingiausias ir išmaniausias modelis buvęs S4 dabar jau gali būti laikomas antrarūše preke – 2013 metų balandžio mėnesio pabaigoje pradėtą pardavinėti pirmtaką iš rinkos jau stumia naujasis s5. Nenuostabu, kad ir kitų prekinių ženklų gamintojai, tokie kaip Apple, nesnaudžia vietoje – jau pradeda atsirasti pirmieji naujojo konceptualaus iPhone 6 modelio brėžiniai. Taip greitai tobulėjant patiems išmaniesiems telefonams, panašiu greičiu vystosi ir jų priedai. Samsung aksesuarai, iki šiol buvę ir esantys paklausiausios antrinės reikmės telefonų prekės, siūlo naujų ir dar išmanesnių prietaisų.

Išmaniojo telefono, kaip nepakeičiamos kasdienės prekės, koncepcija kilo iš šiuolaikinio žmogaus skubančio gyvenimo būdo. Itin didelės raiškos kameros, galingi keturių (ar netgi daugiau!) branduolių procesoriai, milžiniški 6 colių ekranai paverčia išmanųjį telefoną nedidelių apimčių kompiuteriu, kurį galima nešiotis tiesiog kišenėje. Visgi, tokie galingi parametrai gana greitai išeikvoja telefono bateriją. Taip atsiranda poreikis turėti galimybę krauti telefoną bet kur. Iki šiol viena populiariausių prekių priedų rinkoje buvo adapteris, leidžiantis automobilio 12 voltų elektrinę rozetę, skirtą prisidegti cigaretėms, paversti į išmaniojo telefono pakroviklį. Nuo šiol www.samsungdalys.lt siūlo išmanesnes versijas tokių pakrovėjų, tarp kurių atsiranda 2 arba 3 USB išeities lizdų kištukai, šviečiantys baterijos įkrovimo lygio indikatoriai arba kištukai, patys turintys išskirtinį dizainą, leidžiantis ne tik krauti telefoną, bet ir pridėti automobilio interjerui žaismingumo su maža, tačiau funkcionale, detale.

Itin greitu mastu populiarėjanti kita prekė tarp išmaniųjų telefonų priedų, yra nešiojamos baterijos. Šios baterijos dydis ir svoris yra beveik identiškas išoriniam kietajam kompiuterio diskui, o kaina taip prieinama net ir į pigiausią rinką nusitaikiusiems klientams: mažesnės talpos ir prastesnės kokybės baterijos gali tekainuoti 20 litų! Iš pirmo žvilgsnio galima manyti, kad šie www.samsungdalys.lt Samsung aksesuarai yra mažai pritaikomi ir nereikalingi, tačiau net ir pigiausios nešiojamos baterijos telefono gyvavimo laiką gali prailginti dvigubai. Šalia to, priklausomai nuo kainos, šios baterijos turi ir kitų, papildomų, funkcijų, tokių kaip: keičiamas dėkliuko dizainas, įmontuota apšvietimo lemputė, įkrovimo lygio indikatoriai ir kita.

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.