Nešiojami drabužėliai nemėgsta šiukšlių dėžės

Šiuolaikiniai žmonės bėga nenuvaldomu greičiu. Kartu su jais labai greitai kinta ir šalia keliaujantys daiktai. Vieni jų – drabužiai, kurie cirkuliuoja ratu, nes anksčiau ar vėliau vistiek grįžta pas save šeimininką. Na, gal ne tie patys, tačiau modeliai tikrai. Mada yra toks procesas, kuris per ketvirtadalį amžiaus apeina didelį ratą, per kurį geba išeiti iš mados, o po kažkiek metų vėl sugrįžti. Rūbai moterims yra ypač aktualus daiktas, be kurio jos sunkiai išgyvena. Taip perkimštose spintose gyvena pabaisiukas, kuris sugadina visus drabužius ir moteris jų dėvėti paprasčiausiai negali. Išties esame linkę kaupti daiktus, net ir nebūdami tikri ar jų mums ateityje prireiks. Kaip jau minėjau, mados sukasi ratu ir ta suknelė, kuri šiuo metu atrodo labai nepatraukliai gali būti nešiojama su didžiausiu džiaugsmu po dvidešimties metų. Šių dienų šūkis: peržiūrėk močiutės spintą. Kas tiesa tas ne melas, tačiau taip ilgai drabužėlių nelaikysite vien su mintimi, kad ateityje jie galbūt bus vėl reikalingi. Taigi, ką veikti su drabužiais, kuriuos išmesti gaila, bet esate tikri, kad artimiausiu metu tikrai neužsidėsite.

  1. Žinoma, šauniausia idėja, jei galėtumėte juos persisiūti. Bent jau sugalvokite modelį ir su idėja keliaukite pas siuvėją. Ji jus pamatavusi pasistengs iš ilgo sijono sukurti trumpą, o iš džinsų – madingus šortukus. Kita idėja paprasčiausiai dekoruoti įvairiausiais blizgučiais, karoliukais, siuviniais. Originalu ir pigu.
  2. Jei nusprendėte, kad savo drabužėlių nenorėsite papuošti galite juos atiduoti labdarai. Svarbiausia, nepaimkite jų ir tiesiog neišmeskite, nes yra žmonių, kurie mielai juos sunešios.
  3. Pabandykite nebenešiojamus drabužėlius parduoti internete. Moteriški drabužiai internetu yra labai paklausi prekė. Pardavusi nebenešiojamą bliuskutę pati galėsite įsigyti naują.

Galimybių, kur dėti nebenešiojamus drabužėlius yra daug. Raskite labiausiai jums tinkamą ir ją pasinaudojus stenkitės bent kokiais būdais iš jos uždirbti. Jei ne finansiškai, tai bent jau moralinį pasitenkinimą. Juolab, jei yra kitų žmonių, kurie labai apsidžiaugs gavę suknelę, kurią jūs planavote išmesti. Paprasčiausiai labai lengvu poelgiu galime padaryti kitą žmogų laimingesnį.

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.