Skolintis iš kompanijos ar fizinio asmens?

Kuomet prireikia pinigų greitųjų paskolų kompanijos siūlo pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis. Daugelis tautiečių atsižvelgdami į pasiūlymus mielai pasirenka šį variantą. Tačiau ar ištiesų jis yra toks geras ir patrauklus. Kai kurie finansininkai teigia, jog greitieji kreditai yra duobė, kurios reikėtų atsisakyti norint išlikti finansiškai stabiliems. Visgi, neatsižvelgiant į šį faktą skolintis iš tokių kompanijų dar vis yra labai patrauklus pasirinkimas. Egzistuoja kelios skolinimosi rūšys – kurią pasirinkti yra žmogaus galimybė. Norėčiau aptarti dvi skolinimosi rūšis, kurios yra tarsi dviejų barikadų pasirinkimo jūroje: skolintis iš greitojo kredito arba iš nepažįstamų žmonių, kurie internete prisistato kaip fiziniai asmenys, kurie gali labai greitai suteikti kokybišką paskolą. Ar verta ja pasinaudoti?

Skolinkitės iš nepažįstamųjų. Ar verta žengti tokį žingsnį?

Pirmiausia, tai yra nelegalu, taigi nepasisekimo atveju negalėsite niekur kreiptis dėl to, jog būsite apgautas arba jumis bus pasinaudota, kaip įrankiu didesnės finansinės galios siekiui. Skolintis be užstato yra labai patrauklus pasirinkimas ir jį taiko ne tik šie nelegalia veikla užsiimantys asmenys, bet ir kreditų kompanijos. Taigi šiuo aspektu pasirinkimas yra labai panašus.

Kaip veikia tokio tipo skolinimasis? Interneto skelbimuose randate asmenį, kuris sutinka paskolinti tam tikrą pinigų sumą su tam tikromis palūkanomis. Labai panašiai kaip ir skolinantis iš firmos, tačiau dažniausiai procentai iš fizinio asmens būna mažesni taip siekiant prisitraukti daugiau klientų. Negalima kategošiškai teigti, jog visi asmenys kurie skolina yra apgavikai. Yra išties tokių, kurie tą daro nuoširdžiai. Procentai, kuriuos gauna visiškai užpildo pinigų trūkumą. Jei nusprendėte skolintis tokiu būdu būtinai internete pasiieškokite daugiau informacijos. Galbūt yra nuolatinių skolintojų, apie kuriuos virtualioje erdvėje galima rasti naudingos informacijos. Žinoma, vien tokio tipo medžiaga nepasitikėkite.

Firmos nori visko ko geriausio žmogui

 Tokios įmonės, kaip paskolas.eu siūlo pasiskolinti be didelio vargo, o pinigus gauti jau už kelių minučių. Viskas vykdoma remiantis Lietuvos Respublikos įstatymai, o jei esate kažkuo nepatenkinti galite kreiptis į Lietuvos Respublikos banką ir jūsų atvejis bus išspręstas. Tuomet bent pasilieka galimybė, jog neteisėtų atveju sulauksite tiesos. Taip pat, jei skolinsitės iš nepažįstamojo asmens, sunkiai galėsite nusikelti grąžinimo laikotarpį, kas puikiai įmanoma jei skolinatės iš tokių kompanijų, kaip kreditus.lt. Vien tai, jog skolinamasi iš tokių įmonių daug dažniau, labai daug pasako apie patį skolinimosi siekį ir jo populiarumą. Galbūt tikslių duomenų surinkti neįmanoma, kadangi nežinoma kiek žmonių apskritai užsiima tokio tipo nelegalia veikla, tačiau bent jau apklaustas procentas nemeluoja ir pateikia patį priimtiniausią sprendimą: skolinkitės iš įmonių.

 Skolintis dar niekada nebuvo taip paprasta. O kuomet gauti papildomų pinigų taip lengva, kodėl gi nepasinaudojus šią galimybe.

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.