Greitų paskolų įmonės ar bankai?

Kuomet staigiai prireikia pinigų pati geriausia išeitis yra greitasis kreditas. Šalia jo visada pasilieka kitos kelios galimybės, kaip skolintis iš pažįstamųjų, bankų arba žmonių su kuriais realiai nesate susitikęs, tačiau internete randate jų skelbimus, kurie pristatomi kaip paslaugos, kurios suteikia paskolas. Populiariausi variantai, kurie padeda nesijausti įsiskolinusiam neteisėtai yra bankai ir greitoji paskola. Bankai turi procentus, kurie auga su kiekviena pinigų negrąžinimo diena. Tiesa, neturėsite nepatogumo jausmo, kuomet pasiskolinus iš pažįstamųjų negebėsite pinigų grąžinti.

Daugelis mieliau renkasi kreditą iš įmonių teikiančių paskolą, o ne iš bankų, kadangi prireikia nedidelės pinigų sumos. Bankai įprastai siūlo pasiskolinti tokias sumas, kurias turint galima pirkti naują mašiną ar net mažą butuką. Taigi, pasiūlymas galioja tik nuo tūkstančio litų. Tačiau atlikti tyrimai parodė, jog įprastai žmonės skolinasi 600 litų, o ir skirti jie tam, kad susimokėtų komunalines paslaugas, o ne nusipirktų papildomą gyvenimą lengvinančią priemonę. Iš to galima spręsti, jog paskolos yra reikalingos, kad žmogus gebėtų išgyventi, o ne save pamaloninti. Greitasis kreditas taip pat mielesnis, kadangi mažesnės įmonės yra artimesnės paprastam žmogui. Štai bankai daugeliui yra didinga vieta, kurioje mažam žmogui tiesiog nėra ką veikti. Dalinai tai yra tiesa, kadangi pastarieji orientuojasi į stambius verslininkus, kurie investuoja ir taip gali grąžinti pasiskolintą sumą su palūkanomis.

Greitoji paskola yra mielesnis pasirinkimas, kadangi nereikia nei užstato, nei laiduotojo, kuris gali garantuoti jog paskolą grąžinti sugebėsite. O ir dažniausiai laiduotojas įvardijamas kaip darbo viršininkas, su kuriais dažniausiai ne taip jau noriai yra bendraujama. Kad netektų per save verstis – pasinaudokite greitųjų paskolų paslaugomis ir neteks liūdėti dėl finansinių problemų, kurios taip dažnai tiesiog užtemdo gyvenimo džiaugsmą. Nepamirškite, jog nepriklausomai ar skolinatės iš didelio komercinio ar valstybinio banko ar iš paprasčiausios įmonės – pinigus grąžinti vistiek teks, tad tik atsakingas skolinimasis gyvenimą gali palengvinti. Negrąžinti pinigai jus nuves į dar vieną prarają iš kurios išėjimą rasti bus labai sunku.

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.