Vibratoriai su savo dydžiais ir formomis

Vibratoriai pasižymi labai dideliu pasirinkimu, kurio mes nesuvokiame, kol nenusprendžiame įsigyti tokio tipo priemonę. Įprastai nukeliavus į parduotuvę ir iš konsultantės išgirdus klausimų virtinę, kuri padėtų greičiau išsirinkti išsigąstame − mes nieko nežinome. Tuomet kyla baimė nusipirkti daiktą, kuris neneš jokios realios naudos. Galbūt todėl vibratoriai internetu yra kur kas geresnis pasirinkimas. Šalia žaisliuko rasite ir trumpą aprašymą, o jei jums dar kilo klausimų galėsite pasiskaitinėti virtualioje realybėje esančius straipsnius arba paskambinti į e-parduotuvės biurą ir užduoti jums rūpimus klausimus.

Vienam dydis, kitam ne dydis

Dydžių pasirinkimas yra labai platus, tad vibratoriai išties turi platų asortimentą vien šiuo aspektu. Neapsigaukite, kuomet šalia priemonės yra uždėtas užrašas „mini“ ar „medium“, nes gali būti, jog jie ne tokie ir maži. Galbūt vibratorių pasaulyje jie ne patys didžiausi, tad žmonėms labiausiai tinkami. Nepersistenkite pirkdami patį didžiausią kurį matote, nes gali būti, jog taip juo normaliai ir nepasinaudosite. Geriausią įvertinkite kokio dydžio lytinis organas jums labiausiai tiko, kurio vaikino dydis buvo tobulas. Remiantis nustatytomis ribomis pirkite šiek tiek didesnį, kad pajustumėte naujų pojūčių. Ir viskas.

Formų pasirinkimo galimybės

Štai išsirinkti formą yra kur kas sunkiau nei dydį. Svarbiausia turite pati žinoti, kokių tikslu vibratorius yra perkamas. Įprastai vibratoriai būna aptakių formų, įprasti ir net tokie, kurie specialiai skirti G taško stimuliacijai. Forma dažnai siejasi su dydžiu, kadangi turite įvertinti, ko jūs norite. Jei nenorite nieko dirbtino, tuomet geriausia rinkitės įprastą žaisliuką, normalaus dydžio, be jokių papildomų funkcijų. Norinčios pajusti kažką naujo mėgsta eksperimentuoti. Tai yra gerai, tačiau pasitaiko, jog kartą pabandžius daugiau nebesinori, o ką tuomet veikti su daiktu, kuriam suplojote nemažą pinigų dalį. Skirtumas yra ir tada, kuomet naudojatės viena ir kuomet su savo partneriu. Atsižvelkite ir į tai, nes galbūt lenktas pasiekti G taško stimuliacijai vaikinui gali nelabai patikti.

Vibratoriai turi būti kiekvienos moters stalčiuje. Pasirinkimas platus, tad nieko nelaukite.

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.