Saugos tarnybos ne visada ištiesia pagalbos ranką?

Asmenys, kurie mano jog jų turtas, kurį prikaupė per gyvenimą yra brangus ne tik materialiai, bet ir morališkai pasisamdo kompanijas, kurios privalo pasirūpinti gyvenamuoju būstu. Saugos tarnybos garantuoja 100 % saugumą. Bando įrodyti, jog kameros įtaisytos namie ir už jo, specialūs pultai susieti su bazine stotimi padės jautis saugiems 24 valandas per parą. Tačiau, kad ir kaip gaila, tai nėra visiška tiesa, nes paslaugų turėtojai skundžiasi, kad saugos tarnybos ne visada geba gerai atlikti savo darbą. Maža to, šiuo metu nusiskundimų tiek daug, kad vis daugiau žmonių apskritai atsisako tokių paslaugų ir įsigiję aršų šunį, teigia, kad jis atneša daug daugiau naudos.

Kur slypi problemos?

Suveikus signalizacijai saugos tarnybos privalo paskambinti į gyvenamąją vietą ir pasiteirauti, ar viskas yra gerai. Jei namuose niekas neatsiliepia, privalo skambinti giminaičiams ar užsakovo artimiesiems. Pasitaiko taip, jog per daug nevargdami apsauginiai tiesiog nevažiuoja,o paklausti, kodėl priėmė tokį sprendimą teigia, jog giminaičiai sakė jog tai nėra būtina. Tiesa tokiu atveju gan greitai išaiškėja, tačiau kažkodėl nebenukeliauti į apvogtus namus darosi tiesiog populiaru.

Ne visos saugos tarnybos gali pasižymėti greičiu, kurį akcentuoja savo reklamose. „Jūsų namuose būsime per minutę“ skamba gal kiek ir netikroviškai, tačiau bent per dešimt jau yra normalu, o dažnas asmuo skundžiasi, kad iškvietus pagalbą ji pasirodo už pusvalandžio, kuomet namai likę praktiškai tušti.

Dokumentai ne visada įrodo

Kad blogiausia, ne visada saugos tarnybos prisiima savo atsakomybę. Teigdami, jog pasielgė teisingai nesutinka kompensuoti žalos. Čia jau prasideda nesusikalbėjimas, kas yra kaltas, o kas teisus, o tokie ginčai ankščiau ar vėliau visada priveda prie teismo slenksčio.

Vienareikšmiškai vertinti, kad tokie nesusipratimai kyla visose tarnybose negalima. Tačiau kuomet pasirinkimas toks platus, sunku rasti geriausią variantą. Jei saugos tarnybos ir šiuo metu saugo jūsų namus, įsitikinti ar tai daro profesionaliai tėra vienintelė išeitis. Apgalvotai sukelkite signalizaciją ir stebėkite per kiek laiko saugos darbuotojai pasirodys jūsų namuose. Jei laikotarpis skaičiuojamas dešimtimis minučių suvokite, jog vagies jau nė kvapo nebeliktų.

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.